Eesti keel

Tööpakkumised

Ratas laadur-ekskavaatorijuht

Pakume tööd:

Kogemustega ratas laadur-ekskavaatorijuhile ja roomikeskavaatorijuhile.

Töö kirjeldus
Erinevate tööde tegemine ratas laadur-ekskavaator JCB 4cx, JCB JS220 (22 tonni) masinaga:
*Kaevetööd (vundamendid, (vee-, elektrikaablikraavid, maaküte jne)
•Hüdrovasara tööd (Roxon)
•Lumekoristustööd
•Laadimistööd (muld, kruus, liiv jne.)
•Planeerimistööd!
•Tõstetööd [kauba (fibo, tsement jne.) maha ja peale tõstmine]

Ekskavaatori tehnilise seisukorra jälgimine, regulaarne määrimine ja lihtsamate hooldustööde teostamine.
Nõudmised kandidaadile
*Nõutav pikaajaline töökogemus ratas laadur-ekskavaatoriga (JCB, Case, New-Holland jne.)
*Valmisolek töötamiseks õhtustel aegadel ja nädalavahetustel

EELDAME:
*Ausat ja tõsist suhtumist tehnikasse ning töösse.
Ettevõte pakub
*Töötamine vähe kasutatud tehnikaga
*Tööle (töötundidele) vastavat palka
Töö iseloom
Asukoht: Kohila ja selle lähiümbrus; üle Eesti
Tööle asumise aeg: niipea kui võimalik
Töö tüüp: täistööaeg, osaline tööaeg

Saada oma CV e-posti aadressil: info@bestkop.ee